Tradycja od 1899r
Najstarsza firma
zegarmistrzowska w Polsce
img600-701-830
Data ostatniej aktualizacji: 20-02-2019
img img img img img img img img img
img img Strona główna Promocje Nowości Regulamin O nas Kontakt

Opcje przeglądania

Producent
Dostępność

adriatica logo


Adriatica – to firma ze Szwajcarii specjalizująca się w produkcji i sprzedaży zegarków.

Korporacja została założona w roku 1852 w Moutelier w Szwajcarii. W początkach działalności były to dwie firmy (Adriatica i Adria). Do 1949 roku obie firmy nie prowadziły działalności, ze względu na zaistniałe okoliczności związane z wojną. Po wznowieniu produkcji, 17 lat po zakończeniu II wojny światowej, firmy te zostały połączone w jedną.

Przed połączeniem obydwie firmy, w szczególności Adriatica, były najbardziej popularne w Finlandii. Do Polski zaczęto sprowadzać zegarki tej marki od 1990 roku.

W dzisiejszych czasach, począwszy od 1998 roku, przedsiębiorstwo Adriatica ma swoją siedzibę we włoskojęzycznym kantonie Szwajcarii - Ticino, w miejscowości Dongio i jest właścicielem jest spółka PR & A Watch Sagl.

Adriatica jako marka jest zrzeszona w Federacji Szwajcarskiego Przemysłu Zegarkowego FHS.

Zegarki Adriatica są produkowane na bazie najnowocześniejszej szwajcarskiej technologii popartej wieloletnimi doświadczeniami. Zegarki Adriatica to szwajcarska precyzja za przystępną cenę. Od chwili prezentacji marki Adriatica w Polsce, firma wyrobiła sobie zasłużoną renomę i zdobyła szerokie zaufanie wśród ogromu zadowolonych klientów.

PHU Płonka jest oficjalnym dystrybutorem tej marki na terenie Polski. Gwarantujemy Państwu największy wybór tych modeli zegarków od ręki oraz najniższe ceny w kraju.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

PŁONKA GROUP
Filip Płonka,
Sylwia Płonka Sp. J.

ul. Szewska 12
31-009 Kraków
NIP: 676-250-32-28
KRS: 0000607116

Odwiedź także oficjalne strony producentów:

img img img img img
img
Wszystkie loga, symbole, obrazy, projekty graficzne oraz oznaczenia firmowe prezentowanych marek oraz pozostała treść należąca do prezentowanych marek podlegają ochronie na mocy przepisów prawa autorskiego, prawa o znakach towarowych, praw do wzorów oraz innych praw prezentowanych marek

Projekt oraz realizacja: Maxsote.pl
Sklep internetowy Shoper.pl