Tradycja od 1899r
Najstarsza firma
zegarmistrzowska w Polsce
img600-701-830
Data ostatniej aktualizacji: 11-09-2018
img img img img img img img img img

Zwrot/wymiana

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY LUB WYMIANY PRODUKTU

Mają Państwo Prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie produktu lub, w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie produktu.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy muszą Państwo poinformować nas:

PŁONKA GROUP Filip Płonka, Sylwia Płonka Sp. J.
e-mail: , tel. 600-701-830 o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia. Mogą Państwo skorzystać z formularza odstąpienia od umowy dołączonego do przesyłki, jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin odstąpienia od umowy wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy:

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia produktu ( z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku ze zwrotem (poza bezpośrednimi kosztami zwrotu produktu). Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania produktu lub do czasu dostarczenia nam dowodu jego wysłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Proszę odesłać lub przekazać nam produkt niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo produkt przed upływem terminu 14 dni.

Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu produktu.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości produktu wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.


Zwrot/wymiana towaru dla umów przed 25-12-2014

ZWROT TOWARU

W ciągu 10 dni od odebrania przesyłki przysługuje Państwu prawo do poinformowania nas o chęci zwrotu towaru bez podania przyczyny. Zwracany towar powinien do nas być dostarczony w ciągu 14 dni. Jeżeli chcą Państwo zwrócić towar prosimy o wydrukowanie FORMULARZA ZWROTU oraz o odesłanie (na własny koszt) wraz z formularzem na adres taki jaki jest na pieczątce na gwarancji, czyli:

Płonka Group
Wicherkiewicza 23/R
30-389 Kraków

Zalecamy wysyłkę paczką ubezpieczoną, gdyż w przypadku gdy paczka nie będzie ubezpieczona i zaginie w drodze do nas Poczta Polska lub kurier nie wypłaci Państwu odszkodowania. Prosimy odesłać towar nowy, kompletny, nieuszkodzony, bez oznak użytkowania wraz ze wszystkimi dokumentami jakie zostały dołączone . Po otrzymaniu przesyłki niezwłocznie odeślemy Państwu pieniądze na wskazane konto.

Zwracany towar musi być w stanie identycznym w jakim go Państwo otrzymali, ze wszystkimi foliami, zabezpieczeniami, dokumentami jakie były w paczce. Zwracany towar nie może być używany ani w żaden sposób zniszczony.

Towar wysyłają Państwo do nas na własną odpowiedzialność, wybór sposobu dostarczenia należy do Państwa, nie ma znaczenia dla nas czy zwracany towar będzie wysyłany Pocztą Polską czy jakimkolwiek kurierem. Paczkę i zwracany towar proszę zabezpieczyć w taki sposób aby nie uległ zniszczeniu w transporcie.

Jeżeli towar zakupiony został na firmę (faktura VAT), wówczas w myśl przepisów transakcja nie jest traktowana jako sprzedaż konsumencka i nie przysługuje w tym przypadku prawo zwrotu towaru.

WYMIANA TOWARU

W ciągu 10 dni przysługuje Państwu prawo do poinformowania nas o chęci wymiany towaru. Wymieniany towar powinien do nas być dostarczony w ciągu 14 dni. Jeżeli chcą Państwo wymienić towar prosimy o kontakt z nasza firmą telefonicznie bądź mailowo. mai:shoppa@e-klockor.comlub tel: 600-701-830

Wymieniany towar zalecamy wysłać paczką ubezpieczoną, gdyż w przypadku gdy paczka nie będzie ubezpieczona i zaginie w drodze do nas Poczta Polska lub kurier nie wypłaci Państwu odszkodowania. Prosimy odesłać towar nowy, kompletny, nieuszkodzony (jeżeli były na towarze jakieś folie – to nie mogą zostać zerwane) , bez oznak użytkowania wraz ze wszystkimi dokumentami jakie zostały dołączone (paragon, instrukcja, gwarancja, warunki gwarancji itp.) . W przesyłce proszę umieścić na kartce dokładne informacje na jaki towar wymieniamy wysłany przez Państwa zegarek oraz na jakie dane mamy odesłać przesyłkę do Państwa. W przypadku wymiany towaru na inny NIE trzeba wypełniać formularza zwrotu.

Jeżeli wybrany towar jest tańszy od wcześniej zakupionego różnica w cenie zostanie przelana na wskazane konto pomniejszona o koszt wysyłki drugiego towaru do Klienta.

Jeżeli wybrany towar jest droższy od wcześniej zakupionego, wówczas różnica w cenie powinna zostać wpłacona przez Klienta na nasze konto.

Towar wymieniany wysyłamy na adres taki jaki jest na pieczątce na gwarancji, czyli:

Płonka Group
Wicherkiewicza 23/R
30-389 Kraków

Koszty związane z wymianą towaru leżące po stronie Klienta:

  • odesłanie do nas towaru przez Klienta
PŁONKA GROUP
Filip Płonka,
Sylwia Płonka Sp. J.

ul. Szewska 12
31-009 Kraków
NIP: 676-250-32-28
KRS: 0000607116

Odwiedź także oficjalne strony producentów:

img img img img img
img
Wszystkie loga, symbole, obrazy, projekty graficzne oraz oznaczenia firmowe prezentowanych marek oraz pozostała treść należąca do prezentowanych marek podlegają ochronie na mocy przepisów prawa autorskiego, prawa o znakach towarowych, praw do wzorów oraz innych praw prezentowanych marek

Projekt oraz realizacja: Maxsote.pl
Sklep internetowy Shoper.pl